Staroměstský penzion, Tábor

Křížová 93/8, 39001
od 1.250 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Staroměstský penzion nabízí nadstandardní ubytování v historickém domě v srdci "starého" města Tábora. Určený je pro hosty hledající stylový podnik rodinného typu, blízko všemu kulturnímu a společenskému dění města. Klid na odpočinek po práci zde najdou obchodní cestující, zázemí pro výlety i společenské vyžití sportovci všeho druhu, turisté, páry i rodiny s dětmi na dovolené.

Další informace

Kompletně zrekonstruovaný dům, jehož historie sahá až do šestnáctého století, nabízí komfortní ubytování ve třech stylových pokojích a jednom luxusním podkrovním apartmá. Přízemí skýtá jídelnu a společenskou místnost, k dispozici mají hosté pro svůj odpočinek i útulnou terasu s posezením.Spolupracujeme s nejlepšími místními podniky a poskytovateli služeb, a tak Vám rádi doporučíme, kde si ku příkladu dát nejlepší českou kuchyni, kam si zajít na romantickou večeři nebo nejlepší kávu, přímo na pokoj Vám zajistíme i relaxační masáž nebo kosmetické služby.

Připraveny jsou pro Vás dva dvoulůžkové, jeden třílůžkový pokoj a jeden apartmán pro čtyři osoby.

Všechny pokoje disponují vlastním sociálním zařízením, apartmán pak dvěma pokoji, obývacím koutem a plně zařízenou kuchyní. 

Dětskou postýlku připravíme na vyžádání (ale nelze ji umístit do Pokoje 3).

Ceny

Apartmán
2.500 Kč
Dvoulůžkový pokoj
1.250 Kč
Přistýlka
500 Kč
Třílůžkový pokoj
2.000 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Připojení k internetu

Vybavení pokojů

TV
Kuchyňka
Vlastní koupelna
WC

Sportovní možnosti v okolí

Bazén vnitřní
Cyklostezky

Mapa

Velká mapa