Penzion U Kaštanu, Dobronice u Bechyně

Dobronice u Bechyně 102, 39165
od 400 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Penzion U kaštanu se nachází přímo v centru Dobronic v nadmořské výšce 440 mnm cca 10 min od řeky Lužnice. Ačkoli je penzion umístěn v centru vsi, je ve velmi příjemném a klidném prostředí s výhledem do zeleně zdejších luk a lesů. Toto prostředí je ideální pro aktivní odpočinek a relaxaci. Nabízí se turistika, cykloturistika, koupání v řece Lužnici u jezu. Při nevlídném počasí je k dispozici knihovna a příjemné prostředí  Hospůdky U kaštanu. Můžete tady ochutnat nejlepší Pizzu v Dobronicích, pečenou v domácí peci vytápěné dřevem.

Další informace

V našem penzionu Vám nabízíme pobyty po celý rok. Můžete si vybrat ze 3 apartmánů (5 postelí) a dvoulůžkových prostorných pokojů s příslušenstvím (sprcha, WC).  Ve všech případech je možnost postelí navíc. V penzionu se nekouří. V areálu penzionu je možné zaparkovat auta. Vedle penzionu je hřiště pro děti, houpačka a kolotoč. Kolem penzionu je prostorná louka a k dispozici je v letních měsících rodinný bazének se slanou vodou, velká terasa a venkovní posezení u grilu.

Ceny

Cena za sál
1.500 Kč
Čtyřlůžkový pokoj
1.200 Kč
Domácí mazlíček
100 Kč
Dvoulůžkový pokoj
700 Kč
Jednolůžkový pokoj
400 Kč
Pětilůžkový pokoj
1.500 Kč
Plná penze
300 Kč
Polopenze
200 Kč
Snídaně
100 Kč
Třílůžkový pokoj
900 Kč

Služby

Bezbariérový přístup
Dětský koutek
Parkoviště
Parkoviště uzavřené
Připojení k internetu
Restaurace
Terasa
Vstup domácích zvířat
Zahrada

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
20
Dvoulůžkové pokoje
7
Kapacita restaurace
25
Počet apartmánů
3
Třílůžkové pokoje
3

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
Kuchyňka
Lednička
Mikrovlnná trouba
TV
WC

Restaurace

Hospůdka je velmi příjemná, nekuřácká a vždy o víkendech se v ní sežene něco k jídlu.  Zejména je proslulá dobrou pizzou, kterou pečeme v domácí peci na bukovém a olšovém dříví. Mimo víkendy je možné domluvit jak polopenzi, tak snídaně a popřípadě i plnou penzi. To záleží na domluvě a dané situaci.

Sportovní možnosti v okolí

Bazén venkovní
Bowling, kuželky
Cyklostezky
Golf
Golfový trenažér
In-line bruslení
Jezdectví, koně
Koupání řeka, jezero
Kulečník, billiard
Rybolov
Squash
Střelnice
Tenisový kurt
Vodáctví, lodě
Volejbalový kurt

Okolí

Přímo v obci se nachází zřícenina hradu. Proti proudu řeky Lužnice se dojde ke Stádleckému mostu. Původně most přes Vltavu. Rozebraný před napuštěním Orlické přehrady a po čase postavený přes Lužnici u obce Stádlec. V nedaleké Bechyni stojí za prohlédnutí zámek, zámecká zahrada, klášter se zahradou, muzeum keramiky, hasičské muzeum, most "Duha" přes řeku Lužnici. Vede přes něj první elektrifikovaná železniční trať Tábor - Bechyně a současně i silnice.  Sportovní vyžití - bowling, tenis, koupaliště a další vymoženosti malého lázeňského města. Další možnost jsou vyjížďky na koních, golf, rybaření a stále přítomná manuální práce (štípání dřeva, sekání trávy, odhrnování sněhu, natírání   :-))  Všude v okolních hlubokých lesích je "houbařský i borůvkový ráj". Klidné a laskavé prostředí pomáhá zapomenout na životní maraton. Vhodné pro rodiny s malými dětmi...ovšem to je obyčejně po klidu    :-)    Ale i to má svoje kouzlo, protože děti jsou u nás oblíbené okouzlující bytosti, které sem vnáší smích a radost ze života.

Mapa

Autobus 200m
Vlak 7km
Velká mapa