Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme

Penzion TGM, Veselí nad Lužnicí

náměstí T. G. Masaryka 14, Veselí nad Lužnicí, 39181
od 590 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Provozujeme penzion. Nabízíme ubytování v 7 pokojích, které jsou vybaveny televizí a internetem. K dispozici je parkoviště u objektu. Možnost polopenze i plné penze.

Další informace

Nově otevřený, příjemně zařízený penzion v horní části náměstí Veselí nad Lužnicí nabízí ubytování v 7 pokojích – 2, 3, a 4 lůžkových. Kompletní vybavení kuchyně. Wifi připojení. Bezplatné parkování přímo na náměstí.

Cena pro jednu osobu je 590,-Kč /Pro dvě a více osob 500,-Kč  na den /+ snídaně 95,-Kč (Bohatá snídaně,v ceně nápoj + káva)                      + 420 734 730 005 .

PŘI DLOUHODOBÉM UBYTOVÁNÍ VÝRAZNÁ SLEVA .

(Na dlouhodobé ubytování volejte prosím přímo na + 420 606 365 311 ).

Ceny

Cena za osobu
590 Kč
Snídaně
95 Kč

Služby

Parkoviště
Připojení k internetu

Vybavení pokojů

Kuchyňka

Restaurace

Original Restaurant a Irish Pub Beseda se nachází v centru města přímo na náměstí, kde se nachází i Pension Beseda, který je 50 metrů od restaurace. Restaurace prošla v letech 2009-10 velkou rekonstrukcí. Zajímavými motivy designu interiéru restaurantu jsou sladkovodní akvárium, prosvětlené sloupy či krb. Pubu dominuje bar s posezením, vyvýšené pódium a výhled z boxů na náměstí. Perličkou je v letních měsících nová terasa se samostatným výčepem, grilem a toaletou. Na své si přijdou milovníci piva, točí se zde 12 stupňová piva Plzeň a Gambrinus nefiltrovaný, 11 stupňové tankové pivo Kozel a 10 stupňový Gambrinus plus další speciály. Jinak nesmíme opomenout na vína, máme zde pestrý výběr vín jak z jižní Moravy, tak i z cizích zemí. Nabízíme zde převážně českou kuchyni podle starých receptur, čerstvé ryby, steaky a bezmasá jídla. Podotýkáme, že jsou tu přijatelné ceny a personál, který se na Vás bude těšit.

Sportovní možnosti v okolí

Bazén venkovní
Bazén vnitřní
Cyklostezky
Koupání řeka, jezero

Mapa

Velká mapa