Penzion hospůdka V růžku, Soběslav

náměstí Republiky 146/8, Soběslav, 39201
od 400 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

"Hospůdka v Růžku" se nachází přímo na náměstí v krásném městě Soběslavi. V hospůdce naleznete nejen stylovou restauraci s výbornou kuchyní a posezením na terase, která se nachází přímo na zahradě, ale můžete se zde i ubytovat.

Další informace

Dvoulůžkové pokoje a jeden apartmán, vše s možností přistýlek, vlastní koupelnou a TV. Stravování (snídaně, polopenze, plná penze). V létě pronajmutí grilu na terase s vlastním grilováním.

Ceny

Domácí mazlíček
100 Kč
Dvoulůžkový pokoj
400 Kč
Přistýlka
200 Kč
Snídaně
100 Kč

Služby

Parkoviště
Připojení k internetu
Restaurace
Terasa
Zahrada

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
8
Dvoulůžkové pokoje
1
Kapacita restaurace
70
Třílůžkové pokoje
2

Vybavení pokojů

TV
Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Restaurace s hospůdkou a penzionem je známá domácí českou kuchyní a příjemným personálem. Možnost pořádání různých akcí, oslav, svatebních hostin . V letním období využijte přijemného posezení  na naši terase přímo v zahradě.

Sportovní možnosti v okolí

Fitness, posilovna
Golf
Koupání řeka, jezero
Půjčovna kol
Rybolov
Squash
Tenisový kurt

Okolí

V okolí blatské vesnice (Zaluží - skanzen), naučná stezka Borkovická blata, zámek Červená Lhota, zřícenina hradu Choustník, turistická cesta po hrázích rybníků. Houbaření, koupání 5 km pískovna Roudná, 11 km pískovna Vlkov, řeka Lužnice, kino. Ve městě možnost zapůjčení kol, 15 km směr Bechyně Golfové hřiště o 9 jamkách, velká příležitost rybolovu, Nová tenisová hala, fitness se squashem.

Mapa

Autobus 10m
Vlak 700m
Velká mapa