Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme

Pension Luis, Jistebnice

Alenina Lhota 2, Jistebnice, 39133
od 450 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Chtěl bych vám představit náš rodinný pension, který vznikl přestavbou původní zemědělské usedlosti. Snažili jsme se zachovat ráz vesnického stavení s moderním vybavením pro ubytování a provoz našeho pensionu. Pension se nachází v oblasti zvané jako Česká Sibiř, Jistebnická vrchovina nebo také Čertovo břemeno.

Další informace

Pokoje jsou vybaveny mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí, malou ledničkou a televizorem. V objektu je hospůdka s malým občerstvením a venkovním posezením, která je přístupná všem návštěvníkům (i neubytovaným) našeho krásného kraje.

V areálu je možno uschovat kola, lyže a další sportovní vybavení v prostoru kolny. Je zde společenský prostor pro pořádání menších rodinných oslav, narozenin, školení a pod. s možností obsluhy a je vybaven vlastním sociálním zařízením.

Součástí je samostatný venkovní prostor s posezením podle potřeb a dohody.

Součástí penzionu je venkovní bazén pro letní osvěžení a velký krb, kde je možno si objednat grilování nebo i grilovat samostatně, dle dohody.

Parkování je možné přímo v objektu nebo jeho bezprostřední blízkosti. Větší část ubytování a hospůdka je stavebně přizpůsobena i pro hendikepované návštěvníky.

Ceny

Cena za osobu
450 Kč
Domácí mazlíček
100 Kč
Plná penze
315 Kč
Polopenze
190 Kč
Snídaně
70 Kč

Při rezervaci se platí 50% sjednané částky, zbytek před nástupem nebo při příjezdu.

Služby

Bar
Bazén
Bezbariérový přístup
Dětský koutek
Konferenční možnosti
Nekuřácké pokoje
Parkoviště
Parkoviště uzavřené
Připojení k internetu
Restaurace
Rodinné pokoje
Sauna
Společenské prostory
Terasa
Venkovní ohniště / gril

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
64
Čtyřlůžkové pokoje
5
Dvoulůžkové pokoje
2
Pětilůžkové pokoje
2
Počet apartmánů
5
Šestilůžkové pokoje
2
Třílůžkové pokoje
6

Vybavení pokojů

Lednička
Mikrovlnná trouba
TV
Vlastní koupelna
WC

Kongresové možnosti

Firemní akce

RESTAURACE 60 OSOB ,25 OSOB A 35  OSOB

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Golf
Jezdectví, koně
Lyže, snowboard
Rybolov
Bazén venkovní
Běžkařské stopy
Létání

Okolí

V bezprostřední blízkosti se nachází Golf klub Čertovo břemeno, jehož součástí je velmi kvalitně vybavená kuchyně. Dále chov huculských koní Farma Ypsilon. Největším zimním lákadlem je nedaleký ski areál Monínec a udržované běžkařské stopy 10km. V okolí je vybudováno a značeno také množství cyklostezek a cyklotras. Pro rybáře jsou zde sportovní rybníky. Blízké okolí je vhodné na procházky pro milovníky přírody a houbaře. Okolní pastviny jsou spásány kravami, koňmi, vodními buvoly, jaky, ovcemi, kozami a bizony.

Mapa

Autobus 50m
Vlak 12km
Velká mapa