Apartmány Pintovka, Tábor

Nad Záhybem 248, Tábor, 39001
od 980 Kč
apartmán/noc (zobrazit další ceny)

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 700m

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Areál Pintovka je restaurace s ubytováním a parkovištěm na kraji vzrostlého smíšeného lesa s přilehlým dětským hřištěm. Podle hodnocení hostů skýtá příjemné vnitřní i venkovní prostředí s možností připojení na wifi, a na všech pokojích také k internetu. Pintovku je tak možné navštívit nejen s cílem dobrého oběda či večeře, ale také za účelem delšího pobytu.

Další informace

Pokud se rozhodnete nás navštívit, pak vám nabízíme nebo doporučujeme:

  • 2 nádherné plně vybavené podkrovní apartmány bytového typu – jeden až čtyřlůžkový a jeden s přistýlkou až pětilůžkový.
  • Nebo se ubytujte v plně vybavených zbrusu nových pokojích, které lze variabilně propojovat až na čtyři lůžka
  • V restauraci osvěžení v podobě bohaté snídaně a samozřejmě i dalších lahodných jídel české i mezinárodní kuchyně během celého dne.
  • Pro vaše děti skvěle vybavené velké dětské hřiště pro malé i větší děti přímo u restaurace a nebo zábavu při příležitostném programu uskutečňovaném v lesním amfiteátru nacházejícím se hned vedle areálu Pintovka.
  • Zázračnou energii, když ochutnáte přírodní pramenitou vodu s léčivými účinky z pramene Eleonora ve svahu k řece Lužnici kousek pod Pintovkou
  • A nebo když si vyšlápnete vonícím lesem podél řeky Lužnice směrem po proudu, kde na druhé straně řeky najdete přírodní památku Granátová skála s Geologickou expozicí. Cestou vzhůru nad Granátovou skálou se pak můžete vydat k poutnímu místu Klokotského kláštera (video zde), ke kterému se můžete dostat i přes značenou cestu pod Žižkovým náměstím. Úchvatný pohled na Klokotský klášter se vám naskytne již ze Švehlova mostu.
  • Zhruba sto metrů od Pintovky nad Švehlovým mostem je v lesoparku Pintovka naučná přírodovědná stezka s muflony, daňky a jeleny v oboře
  • Procházku severně od Pintovky na stezce kolem bývalých stříbrných dolů, při které spatříte město Tábor a celé široké okolí z unikátní rozhledny Hýlačka a potěšit se zde můžete i exotickými a chráněnými druhy zvířat v zoologické zahradě na Větrovech.

Ceny

Apartmán
1.590 Kč
Domácí mazlíček
150 Kč
Dvoulůžkový pokoj
980 Kč
Přistýlka
350 Kč
Snídaně
100 Kč

2.noc a více

Služby

Dětský koutek
Konferenční možnosti
Parkoviště
Připojení k internetu
Restaurace
Vstup domácích zvířat

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC

Firemní akce

Plánujete svatbu, firemní večírek či školení, rozhodli jste se oslavit významné výročí, sejít se po letech s přáteli či bývalými spolužáky nebo prostě chcete jen prožít romantický večer v nevšedním přírodním prostředí?

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Koupání řeka, jezero

Mapa

Centrum 700m
Autobus 20m
Velká mapa